Wykorzystanie bańki chińskiej jako zabieg antycellulitowy  przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie i do tego nie jest drogą kuracją. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę elastyczności skóry.

Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów 
przemiany materii oraz toksyn z organizmu. Poprzez przyspieszenie przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.

Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia wnikanie preparatów wyszczuplających. W efekcie poprawia się jakość skóry, cellulit jest wyraźnie zmniejszony, czasem zupełnie zlikwidowany.

Wskazania:
Cellulit, obrzęki limfatyczne, mięśniobóle, nerwobóle, stan zapalny korzonków nerwowych, „zakwasy” mięśniowe.

Przeciwwskazania:
Żylaki, podwyższona temperatura ciała, zaburzenia krzepliwości krwi, przerwanie ciągłości skóry, stany zapalne skóry, wysiękowe zapalenie stawów, obrzęki niewiadomego pochodzenia, gruźlica, nowotwory, ciąża .

Masaż bańką chińską częściowy trwa 40 minut (pośladki, uda, brzuch), w serii 10-12 zabiegów. Odstępy między zabiegami max do 3 dni. Powstałe po terapii zaczerwienienia i siniaki wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie są przeciwwskazaniem do kolejnych zabiegów.

facebook_page_plugin

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.