Szczególnie w okresie jesienno-zimowym polecamy  zabieg parafinowy.  Jest to idealne rozwiązanie dla popękanej, przesuszonej i zniszczonej skóry rąk oraz zmęczonych stóp. Nadaje się do każdego rodzaju skóry. Parafina długo utrzymuje ciepło i powoli przekazuje je ciału. Okład z parafiny powoduje otwarcie porów skóry i stymuluje krążenie krwi, a w efekcie poprawia wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparatach pielęgnacyjnych.

WSKAZANIA DO ZABIEGU: nadmierna tkanka tłuszczowa, wszystkie formy cellulitu, skóra zanieczyszczona i niedotleniona, skóra zmęczona, wymagająca zastrzyku substancji odżywczych, złe samopoczucie związane ze zmęczeniem i stresem. DZIAŁANIE: redukcja tkanki tłuszczowej ...

WSKAZANIA DO ZABIEGU: suchość skóry o każdej porze roku (ekspozycja na słońce, solarium, CO, klimatyzacja), cellulit, skóra zanieczyszczona, niedotleniona z dużą ilością toksyn i złogów (np. palacza), utrata sprężystości i elastyczności skóry, złe samopoczucie związane ze zmęczeniem i stresem.

Zabieg wykorzystuje lecznicze działanie borowiny, która jest bogata w substancje odżywcze mikro i makroelementy, sole nieorganiczne (żelazowe, wapienne, glinkowe), krzemionkę, związki organiczne takie jak kwasy humusowe, garbniki, białka i żywice. Kuracja składa się z peelingu, maski borowinowej oraz masażu.

Kuracja cynamonowa jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów wyszczuplających przez kobiety. Efekty poprawienia jakości skóry widać już po pierwszym zabiegu, a zmniejszenie cellulitu już po kilku kuracjach. Zabieg składa się z peelingu solnego, maski algowej cynamonowej, drenażu limfatycznego (automatycznego) oraz masażu na specjalistycznych kosmetykach wyszczuplających.

Kuracja ta jest oparta na działaniu 100% naturalnego czarnego błota o właściwościach pielęgnacyjno-leczniczych iterapeutycznych (relaksuje, wyszczupla, ujędrnia, działa detoksykacyjnie). Kuracja składa się z  peelingu, maski błotnej oraz masażu. 

facebook_page_plugin

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.